Aldonah

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popis bude dodán později.


2 posters

    SU6 and Zoe

    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro SU6 Wed Oct 03, 2018 7:35 pm

    Tělo mrtvého padlo na zem, všichni tři byli mrtví. Té holce se podařilo zabít toho chlapa, bylo slyšet akorát sípání a to, jak se držel za krk. Špičkou boty jsem kopla do mrtvého a potom se ohlédla na ní.
    "Ne, nejsem člověk." odpověděla hlasem, který nebyl protkám chladem a zněl více normálněji. Sehnu se ještě jednou k tomu chlapovi a prošacuji jej. Vytáhnu akorát kovový prak s chirurgickou gumičkou a několika skleněnkami. "Tsch... nepoužitelné." pustím prak a kuličky na zem a potom se opět podívám na ní. Prstem ukážu na mačetu co měla v ruce.
    Už nevypadala jako neškodný android, krev tekla z jejího těla. "Tu mačetu bych si vzala." pověděla
    Zoe
    Zoe


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 01. 10. 18

    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro Zoe Wed Oct 03, 2018 7:55 pm

    Podívá se na mě, než mi zcela normálním hlasem řekne, že není člověk. Přejede mi mráz po zádech, vypadala jako jeden a ten hlas... Už nebyl chladný, bez emocí. Byl to hlas obyčejné, mladé dívky. Akorát ona jí nebyla. Lehce zavrtím hlavou a zůstanu stát na místě, zatímco ona prohledávala mrtvá těla. Prak však zahodí na zem s tím, že je nepoužitelný, ale poté ukáže na mačetu v mojí ruce s tím, že by si ji vzala. Zamračím se a udělám krok dozadu, než ji propálím pohledem.
    "Hmpf, pokusíš se mě zabít a pak chceš, abych ti dala zbraň? Tak blbá nejsem!" zavrčím na ni a zadívám se na červené kapky krve, kterými byla pokrytá.
    "Co jsi teda zač?" zeptám se nakonec. Nedalo mi to, byla jsem příliš zvědavá.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro SU6 Wed Oct 03, 2018 8:01 pm

    Tuhle reakce očekávala, stáhla ruku podél sebe a nechala krev volně kapat na zem. "Počítači, připomeň mi můj úkol." pověděla do větru, nechtělo se jí mluvit. "Úkol Survival Unit 6 je sbírat data ze soubojů pro organizaci Beacon. Survival Unit 6 má zakázáno zabít geneticky upravenou živočišnou formu." odpověděl počítač a ona se na ní podívala, snad už to jejímu mozečku docvakne. "Slyšela jsi, i kdybych chtěla, nemůžu tě zabít." pomalu se rozešla k té druhé mrtvole, po cestě jí pozorně sledovala. Chtěla být připravená na možnou obranu, pokud se pokusí nějak zaútočit. "Nemusíš vědět co jsem zač." odpověděla, věděla, že tahle odpověď jí musí řádně dopalovat.
    Zoe
    Zoe


    Poèet pøíspìvkù : 12
    Join date : 01. 10. 18

    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro Zoe Wed Oct 03, 2018 8:15 pm

    Poslouchala jsem jak ji, tak počítač, který zopakuje její úkol. Ale i tak mě to moc neuklidní. Nemohla mě zabít, ale právě zabila dva chlapy a... Ty mohla? Opatrně přejdu k třetí mrtvole a prohledám ji. Stále jsem však pozorovala onu dívku, která se stávala čím dál větší záhadou. Tedy spíše její původ, jelikož mi neřekne, co je zač.
    "Fajn," řeknu jednoduše a seberu z mrtvoly nějaké jídlo, které měl u sebe. Poté se pomaličku vydám pryč, ale nespouštěla jsem z ní oči.
    "No... Doufám, že už se neuvidíme," řeknu jí, než se vydám pryč. Nechtěla jsem s ní mít nic společného, chtěla jsem odsud pryč a mačetu jsem jí rozhodně dát nehodlala.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro SU6 Wed Oct 03, 2018 8:25 pm

    Našla jsem akorát nějaké jídlo, jakoby mi k něčemu bylo. Lehce jsem si pro sebe povzdechla. Vzala jsem nějaký sáček s něčím a podívala se na ní. "Budeš mě vídat častěji, než si myslíš." sykla a hodila po ní sáčkem. Pak se sklonila k mrtvole, začala z ní sundávat militaristickou bundu co měla na sobě. Mrtvé tělo pro ní nebylo žádnou překážkou, pohrávala si s ním jako se živoucí loutkou. Bundu si omotala kolem pasu a potom se na ní zadívala. Ta mačeta jí štvala, ale hodila se jí více, alespoň bude mít nějaké větší šance na přežití.
    Krev pomalu zasychala, nejvyšší čas najít nějaké jezírko, do kterého by se mohla namočit a smýt ze sebe tu lidskou špínu, ironie, že?

    Sponsored content


    SU6 and Zoe - Stránka 2 Empty Re: SU6 and Zoe

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 1:53 pm