Aldonah

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popis bude dodán později.


5 posters

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 27. 09. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Admin Sun Oct 07, 2018 8:50 pm

    Jednou týdně je možné 1x trénovat až tři vaše schopnosti. Trénink každé však musíte psát odděleně. Jak by takový trénink měl vypadat? Vaše postava musí dělat určitou aktivitu, která s danou schopností souvisí. Schopnost boje s mečem bude vyžadovat, aby jste s takovou zbraní trénovali, nebo proti někomu bojovali a to samé platí i pro všechny ostatní zbraně či schopnosti. Minimální rozsah je 10 řádků.

    Každý trénink vám však nedá další úroveň daní schopnosti. Musíte ji trénovat vícekrát, aby jste přešli ze základní úrovně na pokročilou a dále na mistrovskou.
    Základní -> Pokročilá = 2x trénink
    Pokročilá -> Mistrovská = 3x trénink

    Kopírování starých tréninků je zakázáno a bude potrestáno!
    Free
    Free
    GMS


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 30. 09. 18
    Location : Caracas, Venezuela

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Free Mon Oct 08, 2018 5:19 pm

    TRENINK NA BLÍZKU
    Schváleno/+0 síla


    Nikdy neměl rád násilí, nerad se pral a vždy se všechno snažil vyřešit tak, aby si nemusel ušpinit ruce. Takový býval, takový chtěl být, jeho bratr to však viděl trochu jinak. Věděl že pro přežití v Carcasu se to bude muset naučit a tak nahlížel na boj jako na nutnost, kterou chtěl svého bratra naučit. Frey zprvu odmítal, odmítal se naučit jakékoli věci, které by se týkaly boje ale brzy pochopil že taková věc je nutností. Narozdíl od jeho bratra se nikdy nechtěl stát vojákem H.O.P.E. a celkové násilí na druhých mu nedělalo dobře. Což bylo vcelku ironické vzhledem k tomu kde se svým bratrem Vancem vyrůstal. Vždy měl za to že jeho bratr je sval a on mozek, proto se ani nikdy neuráčel něco naučit. Teď to však byla nutnost, potřeba k přežití a tak ho bratr donutil se vzpamatovat a sám mu začal dávat prnví lekce sebeobrany a boje na blízku.
    Stál ve velké opuštěné továrně a hleděl na svého bratra, který mu dal pěstí přímo do nosu. Nebylo to nic příjemného ale zřejmě to považoval za nutnost aby ho trochu srovnal do latě. Nechtěl to ale brzy se postavil a promnul si zlomený nos. Takhle to pokračovalo asi hodinu, než se konečně vztekl a zaútočil na svého bratra. Ačkoli se k němu dokázal přiblížit, zušenosti měl nulové a ani se jej nedotkl. Hnán vztekem že se mu to nedaří se svým bratrem bojoval ještě nějakou hodinu, než začal ztrácet energii a sílu. Díky tomu ho donutil posilovat, díky čemuž začínaly mít jeho rány nějaké účinky. Rozhodně to ale nebylo něco, co by Freye napadlo že bude muset podstoupit, ale nakonec usoudil že by svému bratrovi měl za tuhle lekci být vděčný, nakonec se mu hodila mnohem více, než si sám myslel. Brzy se začal zlepšovat, ačkoli to pořád nebylo dostatečné ale k tomu měl ještě dost času.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro SU6 Mon Oct 08, 2018 6:08 pm

    TRÉNINK S MEČEM
    Schváleno, Free/+0 síla


    Výtah se pomalu začal spouštět dolů, rozhlížela jsem se kolem sebe. Dneska přišel můj první trénink, trénink s mečem, prý mám na to nejlepší předpoklady. Věděla jsem, že tohle nebude procházka růžovým sadem. Měla jsem špatný pocit, nechtěla jsem si představit, co si pro mě páni z Beaconu přichystají. "Spouštím trénink pro Survival Unit 6." ozval se mi můj náramek, všechno se přede mnou začalo měnit, počítač vygeneroval poněkud zvláštní mapu. Sice všechno byl pouhý hologram, ale vypadalo to tak skutečně. Výtah zastavil, dveře se z vrzavým zvukem pomalu začaly otevírat a já se ocitla na betonové pláni uprostřed moře, nikde nebylo ani živáčka, pouze já a přímořský vítr. Trochu jsem se zachvěl a netrpělivě jsem přemýšlela co mě vlastně bude dneska čekat. "Odemykám zbraně." pověděl znova počítač. Přede mnou se začala pomalu rozevírat zem a z ní vyjel stoleček na kterém bylo několik typů zbraní. Nože, mačety, obouruční meče a jednoruční. "Prosím, zvolte patřičnou zbraň." dostala jsem rozkaz a došla jsem ke stolečku. Chvíli jsem prohlížela zbraně, než jsem do ruky vzala katanu. Chvíli jsem si jí prohlížela, byla lehounká a přesto dokázala přeseknout vejpůl téměř cokoliv, navíc s její sílou. "Mám vybráno." povím rázně a stoleček sjel zpět do země.
    "Spouštím tréninkovou sekvenci... level 1... spuštěn." zahlásil počítač a spustil se alarm, jen co alarm skončil na zem spadlo několik robotů, nebyly podobní androdům. Měly neoblé tvary, svítilny místo očí a drapáky místo dlaní. Vypadaly nedokonale, ale za to, bez nijakého zaváhání na mě zaútočili. Roboti neměli žádné zbraně u sebe, přesto měli pěsti, které hodlaly použít plnou silou. Dostala jsem první ránu do obličeje, rána mě odhodila pár metrů od místa, kde jsem před chvíli stála. Zasyčela jsem bolestí a dlaní si promnula tvář. Věděla jsem, co mě čeká, když selžu. Pevně jsem uchopila katanu do ruky a vyběhla jsem proti jednomu robotovi, využívala jsem své rychlosti. Tentokrát jsem unikla dalšímu útoku a jedním máchnutím jsem mu odsekla ruku, samozřejmě robota to nezastavilo, necítil žádnou bolest. Proto jsem musela rychle jednat. Přišel další sek, katana projela jako nůž máslem robotem a přeťala jej vejpůl. Další vyhasínající život...
    Zbývaly další dva roboty, oba stejného typu. Byly o něco větší než ten, kterého jsem před chvílí zabila. Souboj byl těžký a náročný, utrpěla jsem zranění v podobě snížení efektivity rukou a levá končetina naprosto přestala fungovat.
    "Trénink úspěšně dokončen." pověděl počítač a výtah pomalu sjel dolů, z něho vyběhlo pár mužů, kteří mě odvedli na opravu.
    Noctis
    Noctis


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 01. 10. 18
    Age : 28

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Noctis Mon Oct 08, 2018 10:28 pm

    Trénink: Střelba z luku
    Schváleno, Free/+0 rychlost


    Už je to nějaká doba, co se nachází v této aréně a zatím se mu daří nějak přežívat i když získávat suroviny na přežití není zrovna jednoduché, nehledě na to, že se pokouší vyhýbat střetu s jinými lidmi, protože to by pak znamenalo souboj a tomu se Noctis prozatím chce vyhnout. Momentálně se nachází v zalesněné oblasti, která je dle něj celkem bezpečná, protože si tuto oblast předem zkontroloval, zda je tam bezpečno. *Fajn jdu na to, konečně je čas začít s tréninkem. * Pomyslím si a začnu trénovat tím způsobem, že začne střílet na kmen jednoho stromu, nicméně nestřílí šípy, jaké získal v souboji proti jednomu dalšímu subjektu kdy Noctis bojoval společně s Ashirem. Místo toho používá nějaké primitivní šípy vytvořené z různých klacků, které postrádají pořádnou kvalitu. Jde prostě jen o improvizované šípy, které člověka zranit nedovedou (cvičné šípy). Tyto šípy střílí a snaží se trefit střed nebo spíš jednu oblast kterou si v mysli určil. Pokouší se vystřelit co nejvíc šípů v řadě bez přerušení, aby se naučil střílet rychle a také zkouší střílet více šípů naráz ale v reálném boji by tohle ještě využít nedokázal. *Sakra, mohlo by to jít lépe. Pokud příště potkám nějakého androida vystřelím mu oko! * Tyto myšlenky okupují Noctisovu mysl jako nějací nacisti. Tento trénink dnes trvá ještě nějaké další tři hodinu, dokud se na to nevykašle, důvod je jednoduchý, to že ho už bolí prsty a celkově je má mírně odřené z toho neustále střílení nehledě na to, že ho bolí ruku z toho neustálého napínání tětivy luku. „Asi bych si měl dát pauzu a pokračovat zítra.“ Toto si Noctis poví pod nos, takže i kdyby někde okolo byl někdo kdo by mohl Noctise odposlouchávat tak to neuslyší, protože to nebylo dost hlasité. Stejně nakonec v tréninku pro dnešní den končí s tím že někdy příště bude pokračovat znovu aby se opravdu zlepšil.
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Ashiro Tue Oct 09, 2018 11:14 am

    Boj na blízku
    Schváleno, Free/+0 síla


    Byla to už nějaká doba, co jsem se ocitl v Aldonahu a stále jsem odmítal zabíjet. Spíše jsem se snažil pomáhat, ale většinou jsem se spíše dostal do problémů. Stejně jako teď. Narazil jsem na dva muže, kteří bojovali s jedním z VIS. Pomohl jsem jim, společnými silami jsme ho porazili. Dřív, než jsem však stačil cokoliv říct, zaútočili na mě. Prvně jsem se snažil utéct, ale kvůli zraněné noze jsem se nedostal moc daleko. Musel jsem bojovat. Zhluboka se nadechnu a ještě víc se zády namáčknu na strom, za kterým jsem se schovával. Hledali mě, blížili se mým směrem a já čekal na vhodnou příležitost k útoku. Slyšel jsem jejich kroky, které se blížily a když se jeden z nich dostane dostatečně blízko. Vyrazím zpoza stromu a zaútočím. Nechtěl jsem je zabít, proto jsem nepoužíval svou dýku, vystačil jsem si s holýma rukama. Navíc má přeměněná levá ruka byla zbraní sama o sobě. Hned prvním úderem zasáhnu čelist mého protivníka, čímž ho vyvedu z rovnováhy, dříve než ho však stačím omráčit, přiblíží se ke mně ten druhý a já sotva stačím zachytit ruku, ve které svíral nůž. Pevně sevřu jeho zápěstí a zkroutím mu ruku za zády, čímž ho donutím nůž pustit a následně ho nakopnu do zad, čímž ho pošlu k zemi. Byli dva a uměli spolupracovat, když byl jeden na zemi, druhý hned zaútočil, abych ho nemohl omráčit. Nedělalo mi však problémy se jim ubránit. Brzy oba schytali ránu pěstí do nosu a jednomu jsem dokonce zlomil ruku. Bylo vidět, že nemají žádný pořádný výcvik, maximálně si prošli pár bitkami. S každou další ránou se v jejich očích objevoval čím dál větší strach a brzy ostražitě stáli kus ode mě, aniž by útočili a na jejich kůži se už začínaly formovat modřiny. Klidně jsem stál na místě a pozoroval je.
    "Zmizte," syknu podrážděně a uleví se mi, když se opravdu otočí a brzy mi zmizí z dohledu. Nejspíš to byla chyba, možná se pro mě vrátí, ale... Nedokázal jsem se přimět k tomu, abych vzal život.
    Free
    Free
    GMS


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 30. 09. 18
    Location : Caracas, Venezuela

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Free Sun Oct 14, 2018 4:37 pm

    TRÉNINK: HACKER
    Schváleno/+0 inteligence


    Tiše jsem seděl za počítačem a přemýšlel, rozhodně jsem neměl jendu z nejlepších nálad a jako vždy jsem absolutně nikoho nechtěl vidět do nejpozdějších večerních hodin. Pár z mých kolegů už semě pokoušelo vytáhnout ven nebo někam na jídlo, ale já na tohle opravdu neměl čas. Stačila mi instantní jídla, nějaké to nechutně sladké pití, energy drink a byl jsem schopný pracovat. Už pár dní jsem se snažil vytvořit zašifrovaný soubor, který by dělal obtíže i armádním úředníkům a abych pravdu řekl, vůbec se mi to nedařilo. V armádě jsem měl známého, který byl na tyhle věcičky opravdu dobrý a měli jsme toho opravdu hodně společného, k mé smůle byl ale opravdu dobrý, jeden z nejschopnějších a dlužil mi to, proto jsem mu posílal všemožné přístupy k souborům a on se do nich pokoušel dostat, stejně tak jako já do jeho. Bylo to už 21 ku 0 a bohužel, nula byla má. Seděl jsem za notebookem a jediné co jsem dokázal, bylo vztekat se. Docházely mi nápady, prsty ťukaly do klávesnice jako zběsilé a z hlavy se mi doslova kouřilo. Pořád jsem se snažil přijít na to, co dělám špatně ale nedokázal jsem vůbec nic udělat správně. Bylo to frustrující, myslel jsem si že to opravdu dokážu a začínal jsem být zklamaný ze svých schopností. Možná... bych si opravdu měl dát pauzu, přemýšlel jsem už i o spánku, ale nakonec jsem v posteli vydržel tak pět minut, než jsem to vzdal. Brzy jsem ale usnul za klávesnicí a probudilo mě až pípání smsky. Leknutím jsem sebou trhnul a chvíli přemítal nad tím, co to bylo, než jsem se natáhl pro mobil a pustil se do čtení. Anonymní typ, mě přivedl na dobrý nápad a tak jsem se znovu ponořil do práce a tvořil jsem, kódoval, psal... Byla to dlouhá noc, ani nevím jak dlouho jsem u toho notebooku byl, ale brzy jsem měl hotovo. Dnes už bych stejně více nezvládl. Brzy jsem odpadl a usnul, opět. Znovu mě probudilo pípání smsky, ve které byla řada nadávek. Vytočil jsem číslo a když mi ho zvedl známý, začal se smát. Chvíli jsem opět nepobíral o co mu jde, ale když mi nakonec sdělil, že jsem vyhrál, jenom jsem se nechápavě zadíval na monitor. 64 ku 22... Pořád jsem si nevěřícně prohlížel to číslo, zatímco se mi gebil do telefonu. Mé zabezpečení nepřekonal 64 krát a rozhodl to vzdát, což mě velmi překvapilo. Ihned jsem si vzpomněl na anonymní smsku a vyhledal její zdroj a polohu telefonu, co mě ale vůbec nepřekvapilo bylo místo, kde se nacházel.
    "Jsi vážně kretén," zavrčím do telefonu a on se po notné chvilce konečně uklidní, než se pousměje.
    "Malá pomoc nikdy neuškodí, jenom jsem ti poradil jak to dělám já... ale zbytek už si domyslel sám. Opravdu se tam už nedostanu, Freyi..." odpoví a s tím mě donutí si dlouze povzdechnout. Zakecal jsem se s ním ještě nějakou tu hodinu, než jsem se konečně rozloučil a hovor vypl. Mít dobré přátelé, se opravdu vyplácí... Teď jsem byl zase o něco chytřejší, ale ten malý tip udělal hodně.
    Ashiro
    Ashiro
    CVI


    Poèet pøíspìvkù : 64
    Join date : 30. 09. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Ashiro Sun Oct 14, 2018 10:49 pm

    Taktika a Strategie
    Schváleno, Free/+0 inteligence


    Zamyšleně se znovu přečtu posledních pár řádků a zadívám se před sebe, zatímco jsem si celou situaci představoval. Měl jsem zrovna volno a tak jsem studoval nejrůznější taktiky boje proti VIS. Nebylo toho moc, vojáci však stále sbírali informace a já je hodlal využít naplno. Tedy, až mě pustí do akce. Byl jsem tak zabraný do čtení, že jsem si ani nevšiml, že někdo vstoupil do místnosti.
    "Děláš i něco jiného kromě tréninku a čtení?" ozve se kus ode mě a tak sebou polekaně trhnu, zatímco se překvapeně otočím na otce. Rozhodnu se mu však neodpovědět a místo toho se vrátím ke knížce, kterou mi však brzy sebere.
    "Hej!" začnu protestovat a natáhnu se pro ni, byl jsem však menší než otec a tak jsem neměl šanci na ni dosáhnout.
    "Potřebuješ přestávku," řekne mi pobaveně, než odejde do vedlejší místnosti. Zůstanu stát na místě a za chvíli se otec vrátí se staře vypadající krabicí, kterou položí na stůl. Začne vytahovat desku a figurky, které jsem se zájmem pozoroval. Šachy. Párkrát jsme hráli, ale zatím se mi nad otcem vyhrát nepodařilo. Usměji se a poskládám své figurky, než se dáme do hry. Tentokrát jsem ho hodlal porazit!

    I přesto, že jsem si promýšlel každý krok a vymýšlel nejrůznější strategie, nepodařilo se mi otce ani jednou porazit. Bylo to však příjemné zpestření odpoledne a po dlouhé době jsem dělal i něco jiného, než čtení, nebo trénink.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro SU6 Sun Oct 14, 2018 11:18 pm

    Boj na blízko
    Schváleno, Free/+0 síla


    Nastávala další část našich tréninků, tentokrát jsme se soustředili na to, jak nejlépe zneškodnit protivníka bez použití zbraně. Všem androidům nechali v podstatě volnou ruku na to, aby si mohli vybrat svůj combat-style a potom jej praktikovat v boji. Dlouhou dobu jsem nevěděla, který bojový styl si vybrat. Všechny styly měly své výhody i nevýhody, zatímco ostatní androidi v tom měli víceméně jasno co si vyberou. Potřebovala jsem něco na rychlost a čistou agresi, jenže takový styl boje neexistoval. Pak mi to však docvaklo. Mohla jsem zkombinovat nějaké bojové styly a vzít si z každého něco.
    Pročetla jsem mnoho knížek, přečetla jsem téměř všechny bojové styly a nakonec jsem měla vybráno. Můj bojový styl byl kombinací Ninjutsu a Sambo. Sic dvě naprosto odlišné techniky, ale mně se to líbilo. Ovšem ona realizace byla těžší než jsem si myslela, jak by člověk dokázal zkombinovat rychlost a v sekundě přepnout na neutuchající sílu Samba.
    Odložila jsem otevřenou knížku a podívala se na chvíli do stropu, jako bych tam hledala odpověď, ale nenašla.
    Zašla jsem za Amirou, která si vybrala Muay Thai a poprosila jsem jí, jestli by se mnou nemohla trénovat.
    Měly jsme obě výhodu, obě jsme byly androidky, takže jsme se nemusely šetřit, ale přesto jsem to dělala. Při našem prvním tréninku jsem schytala víc ran jak ona, ale nemohla jsem jí pořádně udeřit, bylo by mi jí potom líto.
    Při tréninku bylo vidět jak naše bojové styly jsou rozdílné, ona spoléhala na to, že bude co nejvíce útočit, zatímco já se snažila co nejrychleji vyhýbat a potom odhalit nějakou slabinu, abych jí mohla zneškodnit.
    Několikrát jsem ztratila balanc a ona toho využila, tvrdé rány do celého těla. Měla jsem pocit, že mi upadnou ruce a nohy, v tomhle jsem jí obdivovala. Nebyla takový ten typ, která pomáhal někomu plavat, byla ten typ: hoď vody a plavej sama.
    Člověk by ani neřekl, že jednoho dne se budu chovat jako ona....
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro SU6 Tue Oct 16, 2018 10:06 pm

    Boj s mečem


    Začínal další tréninkový den, měla jsem dneska boj s mečem. Přes první level jsem se dostala, sic poněkud s obtížemi. Stála jsem před výtahem, který mě měl spustit dolů do arény. "To jsem zvědavá, co si na mě přichystají." zamumlala jsem si pro sebe a výtah cinkl. Dveře se skřípavě otevřely a já do nich nastoupila. "Spouštím tréninkovou sekvenci... level 2." ozval se opět známý hlas a výtah pomalu začal sjíždět dolů. Nervózně jsem si přešlápla, s androidy se tady moc nepárali, tak doufala, že to nebude o něco těžší jak předtím. "Level 2 načten, prosím dojděte k pultu se zbraněmi." řekl počítač a výtah se zastavil, dveře se otevřely a ona pomalu vystoupila. Mapa byla úplně jiná, jednalo se o nějakou rozpadlou vesnici, vypadalo to tu jako po příjezdu nepřátelského vojska. Zničené chatrče, některé z nich hořely. Krátery po výbuších, popadané stromy. Dlouze jsem si pro sebe vydechla a před ní stal pult, na kterém byla už jedna zbraň a to katana, kterou používala i minule. Uchopila jsem ji do ruky a pult zajel pod zem a díra se zavřela. Ozval se alarm, párkrát zapípal a potom přestal. Najednou se ozvala jedna mohutná rána z nedalekého lesa, celá zem se zachvěla. Lehce jsem polkla a pozorně sledovala, co se objeví. Co krok, to zem se mírně otřásla, stromy pomalu začaly padat. Ze stromů vyšel robot, který byl o mnoho větší a mohutnější než ona sama, měl ocelové pláty na rukou a nohou, ramena měl dlouhé, asi po kolena. "To si děláte prdel!" zavrčela jsem si pro sebe, ale to nebylo všechno. Z lesa vyběhly další dva menší roboti, proti kterým bojovala předtím. Neváhala jsem a rozeběhla jsem se proti nim. Plánovala jsem je zneškodnit jako první. Následoval první sek, ale hned jsem narazila na kámen. Zlepšily se, uměly blokovat rány. Zavrčela jsem si pro sebe a odskočila jsem trochu dozadu, přičemž na mě druhý ihned zaútočil. Katanou jsem zablokovala ránu a opětovala útok, povedlo se. Robot přišel o jednu ruku a na chvíli jej to vyřadilo. Ten velký bastard se pomalu, ale jistě přibližoval, ale nevypadal jako kdyby někam spěchal. Druhý robot na mě ihned zaútočil, avšak ránu jsem nestihla zablokovat a udeřil mě plnou silou do břicha. Zaprskala jsem bolestí a kapky krve z mých úst dopadly na jeho dlaň "Bas-tarde." zaskřípala jsem mezi zuby a oběma rukama jsem zvedla katanu do vzduchu a probodla mu hlavu. Jeden dole, dva zbývají. Ten první už se vzpamatoval a s nataženou rukou se rozeběhl proti ní. Při mém útoku mi chytl katanu a odmítal jí pustit. Snažila jsem se jej skopnout. Když v tom, padl na mě a jeho stín. Ten velký se proti nim napřahoval, ten robot plánoval spáchat sebevraždu. Jen tak tak jsem katanu pustilu, avšak jeho ocelová pěst mi utrhla část ruky a tlaková vlna mě odhodila zpět. Na chvíli mi selhaly systémy, viděla jsem matně, obrazovka mi zrnila a já se nebyla schopna hýbat. Ten velký se pomalu přibližoval, houpavým krokem, jako vrah, který si jde pro svojí oběť. Znova se napřáhl na další úder, zamáčknout mě jako pavouka. Systémy se mi jako zázrakem nahodily a já unikla jeho pěsti. Využila jsem příležitosti a vyběhla po jeho pěsti k jeho hlavě. Natáhla jsem prsty a zpevnila. Jednou silou ranou jsem prorazila jeho hlavu a vytrhla několik kabelů. Měla jsem vyhráno. Pak však přišel nečekaný výbuch, rána mě odmrštila několik metrů daleko. Pamatuji si akorát slova "Level 2 dokončen." a potom nastala tma

    Sponsored content


    TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ Empty Re: TRÉNINKY SCHOPNOSTÍ

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 5:02 am