Aldonah

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popis bude dodán později.


4 posters

    Noctis & Ashiro & SU6

    Free
    Free
    GMS


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 30. 09. 18
    Location : Caracas, Venezuela

    Noctis & Ashiro & SU6 - Stránka 4 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Free Mon Oct 08, 2018 10:30 pm

    I ten muž se dal nakonec na odchod a on se mu rozhodl neoponovat. Bylo by to stejné, jako kdyby mluvil do šutru a vedl rozhovor sám se sebou. Jenom si tiše povzdechl a otočil se na tu dívku, kterou si znovu prohlédl.
    "Pracoval jsem pro Beacon jen dva měsíce, i mě vydírali.... tedy plus mínus," odpoví ji a zhluboka se nadechne. Takže Beacon opravdu dotáhl svou práci do konce, pořád se mu to zdálo trochu neuvěřitelné a litoval že u toho nemohl být. Jeho rozhodnutí ale bylo trvalé, možná že ho litoval, možná že ne, sám by si teď nedokázal odpovědět. Pořád byl ale člověk, svůj život mohl jednoduše ztratit a to si nemohl dovolit, ne dokud nesplní svou pomstu na Beaconu. I tak se na malou chvíli napnul, obzvláště, když k němu promluvila než se uvolnil a na chvíli zavřel oči, jen na pár vteřin.
    "Chápu, jsem rád že jsme na stejné vlně. Každopádně..." vyzačne s novým nádechem, ale hlas jejího náromku ho přeruší a on se na chvíli zasekne. Chvíli jenom postával na místě zatímco se rozčilovala na náramek.
    "Má práce byla navrhnout Beaconu zabezpečení," vydechne z ničeho nic, jako kdyby na tom snad mělo záležet. Dle všeho se chystala na opravu, mohl by ji pomoci ale tak nějak tušil, že to zvládne i sama, jistě měla nějaký návod na sebeopravu a její ASTS toho bylo důkazem, bylo jiné než u ostaních... přesto se mu nechtělo nějak odcházet.
    "Jakékoli zásahy do tvého systému ti způsobí sebedestrukci?" zeptá se po chvilce přemýšlení a sáhne po masce, kterou si sundá aby na ni lépe viděl, stejně jako na její poškození, která byla rozsáhlá.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 - Stránka 4 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro SU6 Mon Oct 08, 2018 10:48 pm

    Chvíli si v hlavě přemítala, jakým směrem se má vydat, ten drop rozhodně bude vidět a chtěla být u něj první, protože k čemu budou ostatním součástky pro androida, na nějaké nešlechtěné trubky, se kterými se budou mlátit po hlavě? Hnus....
    Její zrak se opět upře na něj, chvíli jej poslouchala a potom si povzdechla. "Fyzická i psychická zátěž, neustálé deptání... sice se to zdá vtipné, ale i androidi trpí, proto jsem potlačila veškeré emoce a nemám jméno, všechno tohle vytváří emoční vztah k něčemu a to je nepřípustné." opět se podívala na náramek a zakroutila si pro sebe hlavou. "Tohle bude oprus najít." zamručela si pro sebe a opět se podívala na něj. Jo, věděl o čem mluví, i o mém stvoření toho něco věděl, ale ne moc.
    "Ano, jakýkoliv zjistitelný zásah. Jistě víš, ale v Beaconu byl vytvořen speciální virus, který napadne systém androida a pomalu jej zabije a aby se předešlo nějakým nenechavcům, tak ještě vyletí do povětří." měla pocit, že mu vyzrazuje až moc, nemohla se paktovat s někým na koho časem přijde rozkaz o tom, aby na něj zaútočila. Ale potřebovala jeho pomoc, on by možná mohl vědět, kde se tady nachází nejbližší jezero. Pak se však zarazila, když ten kluk sundal masku. Viděla mu do tváře, viděla každý záhyb kůže, jeho oči, všechno. "Hej, ty víš kde je jezero, zaveď mě tam." možná to znělo trochu jako rozkaz, ale používat donucovací prostředky v tomhle stavu rozhodně nemohla.
    Free
    Free
    GMS


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 30. 09. 18
    Location : Caracas, Venezuela

    Noctis & Ashiro & SU6 - Stránka 4 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Free Sun Oct 14, 2018 5:05 pm

    Tiše jsem si povzdechl a na chvíli se odmlčel, zatímco se ta dívka pustila do vysvětlování o emocích. Přemítal jsem nad tím, co mi řekla a nakonec jen zakroutím hlavou.
    "Na jednu stranu ti rozumím, na druhou vím, že ti emoce mohou zachránit život. Pokud se staneš otupělá vůči hrozbám a strachu, zahodíš pud sebezáchovy... můžeš sama sebe přivést ke zkáze, ale hádám že tohle riziko jsi ochotná podstoupit," sdělím nakonec svůj názor a poškrábu se ve vlasech. Masku jsem držel v ruce a tak se opět na chvíli ohlédnu na dívku, která sledovala svůj náramek. Oh, nejspíše to hlášení...
    "Popravdě zase tolik toho nevím, pouze jsem přišel na to, že se Beacon o výrobu Androidů pokoušel už hodně dávno, dokonce jsem četl pár složek ale nikdy nebyli úspěšní. Hádám že za tu dobu co jsem tady se to změnilo, jsi toho živoucím důkazem," řeknu trochu ironicky a jen se nad tím krátce zasměji, než se zamyšleně zadívám na svou masku. Až když opět promluví, lehce netečně a rozkazovačne, k ní zvednu pohled a pokrčím rameny.
    "Proč ne, stejně nemám co na práci a stopovat ty dva se mi zrovna moc nechce. Očividně máme každý jiné zájmy," vydechnu jednoduše a strčím ruku do kapsy, než se rozhlédnu po okolí.
    "Nejbližší jezero je západně odsud, pojď.." odpovím bez dalšího zdržování a rozejdu se hlouběji do lesa.
    SU6
    SU6


    Poèet pøíspìvkù : 30
    Join date : 01. 10. 18

    Noctis & Ashiro & SU6 - Stránka 4 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro SU6 Sun Oct 14, 2018 5:37 pm

    Na chvíli se odmlčela "Když člověk jednou zemře, otevře se mu nový svět. Nebojím se smrti, nebojím se toho, že bych se zranila. Možná máš pravdu, možná mě toto přivede jednou do záhuby, ale momentálně... jsou emoce plýtvání paměťovou kapacitou." slabě se uchechtla a prohrábla si zkrvavené vlasy.
    Stále si však nepřipadala, že by byla nějaký unikát. Svět se měnil rychle, podmínky žití, prostě všechno. A s tím musela nastoupit patřičný vědecký pokrok. Musela se však pro sebe lehce zasmát. "Raději bych pracovala jako dělník než jako stroj na zabíjení." odpověděla a promnula si zátylek. Často přemýšlela nad tím, jak vypadal okolní svět, který nikdy neviděla. Nejspíš ani nikdy neuvidí, mohla pouze fantazírovat, což jí přišlo krásnější. Svět míru a podobných věcí.
    "Fajn, budu jedině ráda, tak veď." pomalu jej došla, aby mohla jít vedle něj.

    Sponsored content


    Noctis & Ashiro & SU6 - Stránka 4 Empty Re: Noctis & Ashiro & SU6

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je Fri May 17, 2024 6:55 am